Nuotolinis 62-asis PAČIOLIO DIDYSIS SEMINARAS BUHALTERIAMS:

PANDEMIJA – NE TIK RIZIKOS, BET IR NAUJOS GALIMYBĖS – ĮMONĖMS IR BUHALTERIAMS

SUSIPAŽINKITE SU SEMINARO IŠTRAUKA:


SEMINARO PROGRAMA

1. 2020 m. mokestinių nuostolių perkėlimo ypatumai. Galimybė mažinti 2019 m. apmokestinamąjį pelną.

2. Elektroninė prekyba ES teritorijoje – nuo 2021 07 01 įsigaliojančios naujovės.

3. Naujasis Mokesčio už aplinkos teršimą įstatymas: svarbiausi apmokestinimo tvarkos pakeitimai.

4. Mokesčių optimizavimas: darbo santykių keitimo civiliniais galimybės, mokestinės pasekmės ir rizikos. Paslaugų atlikimas pagal civilines sutartis ir vykdant individualią veiklą. Kitų išmokų, kompensacijų, dovanų apmokestinimas.

5. Pajamų natūra pripažinimo yatumai karantino metu: tarnybinių automobilių naudojimas sustabdžius įmonės veiklą, darbuotojų asmeninių išlaidų kompensavimas dėl nuotolinio darbo ir kt. Vidaus tvarkų ir dokumentų pavyzdžiai.

6. Komercinių sutarčių sudarymas ir vykdymas prisitaikant prie dėl pandemijos pasikeitusių verslo sąlygų.

6.1. Civilinių sutarčių sudarymas – svarbiausios ir pavojingiausios jose numatytos sąlygos. Būdai įmonei apginti savo interesus.

6.2. Nuostolinga tapusios sutarties vykdymas – galimybės ją pakeisti arba nutraukti. Teisiniai iššūkiai ir galimos neigiamos ekonominės pasekmės. Žalos atlyginimas ir netesybos.

6.3. Sutarties sąlygų nesilaikymo mokestinės pasekmės. Baudos, delspinigiai, palūkanos ir žalos kompensavimas.

7. Asmens duomenų rinkimas ir saugojimas buhalterijoje: dažniausios klaidos. Privalomų vidaus tvarkų pavyzdžiai. Informacijos apie darbuotojų ir klientų sveikatos būklę bei vakcinavimą rinkimas ir saugojimas. Duomenų saugojimo ypatumai dirbant nuotoliniu būdu.

8. Naujasis Finansinės apskaitos įstatymas – kaip planuojama reformuoti

buhalterinę apskaitą.

9. Menedžmento (vadybos ir kaštų) apskaitos priemonės įmonės konkurencingumui stiprinti.

9.1. Įmonės pelningumo didinimas optimizuojant gamybos išlaidas. Neproduktyvūs kaštai ir jų išvengimas. Praktinių situacijų analizė.

9.2. Įmonės kaštų apskaitos ir produktų savikainos kalkuliavimo reikalavimai ir ypatumai, teikiant šią informaciją vadybos bei mokesčių apskaičiavimo reikmėms.

10. Kiti buhalteriams aktualūs klausimai.

SEMINARO TRUKMĖ – apie 8 ak. val.

SEMINARO LEKTORIAI:


NUOTOLINIS SEMINARAS VYKS VISOJE LIETUVOJE – JŪSŲ PASIRINKTOJE VIETOJE IR PAGEIDAUJAMU LAIKU!

KIEKVIENAS NUOTOLINIO SEMINARO DALYVIS:

• Gaus prisijungimus prie seminaro ir savo pasirinktu laiku bei vietoje galės internete stebėti įrašytus lektorių aiškinimus – nebūtinai eilės tvarka, bet išsirinkdamas tuo metu aktualiausius klausimus. 

● klausyti seminarą galės ne vieną kartą, nes prisijungimai galios net 2 mėnesius.

●  Gaus išsamią ir naudingą seminaro medžiagą, kurioje nagrinėjami klausimai gausiai iliustruojami praktiniais pavyzdžiais. Joje ras naudingas buhalterinių bei mokesčių dokumentų ir registrų formas, aktualių juridinių dokumentų pavyzdžiusŠia darbo priemone galima ilgai naudotis savo darbe.

● Gaus (elektroniniu pavidalu) visų seminare nagrinėjamų dokumentų PILDOMUS ŠABLONUS, kuriais galės naudotis neribotą laiką.

●  Rūpimus klausimus lektoriams galės užduoti el. paštu ir gauti atsakymus.


SEMINARO KAINA – 139 € (PVM netaikomas).
Išleista 2021 m. gegužės mėn.

Dalyvių atsiliepimai:

Labai patiko nuotolinis seminaras. Didžiausias privalumas, kad jį galima peržiūrėti sau tinkamu laiku, nebūtinai visą iš karto ir pasirenkant tik aktualias temas. Tai labai sutaupo laiko. Kitą kartą taip pat rinkčiausi šį būdą.

Vyr. finansininkė Žydrūnė


Esu įsigijusi ir kitų įmonių nuotolinių seminarų, prie kurių jungiamasi skirtingai. ZOOM programa nelabai patiko, nes iš pradžių reikia išsiaiškinti, kaip prisijungti: viena naršyklė leidžia, kita – neleidžia. Dar reikia ir pačią programėlę atsisiųti. O prie „Pačiolio“ nuotolinio seminaro prisijungiau be problemų. Patogu, kad galima žiūrėti ir telefone, ir kompiuteriu. Patiko toks lengvas prisijungimas. Taip pat labai gerai, kad galioja du mėnesius, iki vasario vidurio, vadinasi, dar galėsiu prisijungti ir po švenčių laikotarpio. Seminaro dalijamoji medžiaga taip pat buvo naudinga, nes joje iškart radau atsakymus į man aktualius klausimus.

 Buhalterė Irina iš Klaipėdos


Pirmą kartą išbandžiau tokiu būdu organizuotą nuotolinį seminarą. Labiau patiko, nei tiesiogiai transliuojami internetu. Gali seminarą klausyti tada, kada tam turi laiko, o ne tada, kai jis realiai vyksta. Jeigu klausantis kas nors paskambina, paspaudi pauzę ir kalbi telefonu. Nereikia jaudintis, kad ką nors svarbaus praleisi.

Iš visų seminaro temų aktualūs buvo klausimai apie nuotolinį darbą, PVM ir kitų mokesčių naujoves, gautų subsidijų atvaizdavimą atskaitomybėje. Juos jau išklausiau. Prie kitų temų sugrįšiu po švenčių. Šį seminarą rekomenduoju ir kitiems. Vertas savo kainos.

Vyr. buhalterė Irena iš Vilniaus


Visas seminaras
(jį įsigijusiems).

Išankstinio mokėjimo sąskaita
(norintiems įsigyti).