Nuotolinis 61-asis PAČIOLIO DIDYSIS SEMINARAS BUHALTERIAMS: „2021 metų pradžia: buhalteriams aktualūs apskaitos, mokesčių ir teisės klausimai“

SUSIPAŽINKITE SU SEMINARO IŠTRAUKA:

NUOTOLINIS SEMINARAS VYKS VISOJE LIETUVOJE – JŪSŲ PASIRINKTOJE VIETOJE IR PAGEIDAUJAMU LAIKU!

Seminaro programa:

1. Mokesčių reglamentų pasikeitimų apžvalga.

2. Darbo užmokesčio apmokestinimo pasikeitimai. Vidutinio darbo užmokesčio apskaičiavimo specifika, kai į skaičiuojamąjį laikotarpį patenka 2020 m. duomenys.

3. Mokesčių vadyba įmonėje – praktiniai patarimai.

3.1. PVM atskaitai pagrįsti būtini dokumentai ir taikomi apribojimai. Leidžiamiems atskaitymams pripažinti reikalingi dokumentai. Mokesčių administravimo ir teismų praktikos apžvalga.

3.2. Skirtingas neapmokestinamųjų pajamų traktavimas apskaičiuojant pelno mokestį, PVM ir GPM.

3.3. Būtinos vidaus tvarkos ir kiti lokaliniai teisės aktai. Mokesčių įstatymų reikalavimų praktinis įgyvendinimas. SAF-T rinkmenos informacijos naudojimas.

4. Suteiktos paramos apskaitos ir deklaravimo ypatumai. Teisės teikti paramą fiziniams asmenims praktinis įgyvendinimas.

5. Naujos galimybės archyvuojant buhalterinius dokumentus: skaitmeninimas ir saugojimas el. formatu, PVM sąskaitų faktūrų skaitmeninimo atvejai ir tvarka.

6. Nuo COVID-19 nukentėjusiam verslui remti skirtos subsidijos ir jų registravimas buhalterinėje apskaitoje bei įtaka mokesčiams. Praktinių situacijų analizė.

7. Visuotinio akcininkų susirinkimo organizavimas karantino laikotarpiu, būtinieji sprendimai ir fiksavimas. Teisiniai, apskaitos ir mokesčių ypatumai. Visi reikalingų dokumentų šablonai.

8. Pelno paskirstymas ir ribojimai dėl COVID-19 valstybės subsidijas gavusioms įmonėms. Sukauptų nuostolių dengimo prievolės ir tvarka.

9. Produktų savikainos kalkuliavimasskirtingi reikalavimai finansinei apskaitai, mokesčiams ir įmonės vadybos reikmėms. Netiesioginių išlaidų paskirstymo būdai.

10. Efektyvus įmonės skolų administravimas: nuo skolų prevencijos iki jų išieškojimo. Dokumentų pavyzdžiai. Būtinos žinios, kaip įmonė tą galėtų atlikti savarankiškai.

11. Kiti buhalteriams aktualūs klausimai.


Lektoriai:


Nuotolinio seminaro pirkėjai gaus:

Gaus prisijungimus prie seminaro ir savo pasirinktu laiku ir vietoje galės internete stebėti įrašytus lektorių aiškinimus – nebūtinai eilės tvarka, bet išsirinkdamas tuo metu aktualiausius klausimus.

● Išklausyti seminarą galės ne vieną kartą, nes prisijungimai galios net 2 mėnesius.

●  Gaus išsamią ir naudingą seminaro KNYGĄ, kurioje nagrinėjami klausimai gausiai iliustruojami praktiniais pavyzdžiais. Joje ras naudingas buhalterinių bei mokesčių dokumentų ir registrų formas, aktualių juridinių dokumentų pavyzdžius. Šia darbo priemone ilgai galima bus naudotis savo darbe.

● Gaus (elektroniniu pavidalu) seminare nagrinėjamų dokumentų PILDOMUS ŠABLONUS, kuriais galės naudotis neribotą laiką.

 Rūpimus klausimus lektoriams galės užduoti el. paštu ir gauti atsakymus.


Nuotolinio seminaro kaina – 139 € (PVM netaikomas).


Inga buhalterė

„Pačiolio“ seminarus renkuosi jau daugiau kaip dešimt metų. Kartais eidavau į seminarus auditorijose, bet dažniausiai renkuosi seminaro audioversiją. Tai man padeda efektyviau paskirstyti savo laiką, nes galiu seminarą išklausyti dalimis, aktualios medžiagos klausausi keletą kartų. Dabar nuotoliniai seminarai dar patogesni.


Rita, buhalterė

Pirmą kartą nutariau pasirinkti „Pačiolio“ seminarą. Jis puikus: daug aktualių temų, kurios išdėstytos patogiu formatu. Labai patogu, kad galima žiūrėti atskirai kiekvieną temą ir man patogiu laiku, nes prie seminaro įrašo galima prisijungti du mėnesius. Puikūs lektoriai, kurie aiškiai išdėsto savo medžiagą. Seminaro privalumas, kad galima lektoriams užduoti klausimą, – atsakymą gavau jau kitą dieną.


Giedrė, buhalterė

Seminaro peržiūrą pradėjau nuo man aktualiausių temų. Įspūdžiai puikūs.

Labai patiko tokio formato nuotolinis seminaras, kai viskas suskirstyta atskiromis temomis ir yra galimybė žiūrėti norimas temas norimu metu. Sutaupai labai daug laiko. Toks seminaro formatas yra patogesnis, nei klausytis tiesiogiai transliuojamo internetu. Prisijungti paprasta, žiūrėti galima ir kompiuteryje, ir kitomis priemonėmis. Kadangi kai kurios temos nėra man labai aktualios, peržiūras galėjau pradėti nuo aktualiausių Dalijamoji ir papildoma medžiaga labai informatyvi ir naudinga.


Neringa vyr. finansininkė

Jau daug metų esu „Pačiolio“ mokymų lankytoja. Šis seminaras – ne išimtis, tikrai nenuvylė.

Medžiaga patogiai parengta ir labai gerai susisteminta. Klausantis seminaro, labai patogu lygiagrečiai sekti metodinę medžiagą ir pasižymėti savo pastabas. Temos aktualios, aiškiai lektorių pateiktos. Nuotolinio seminaro privalumas tas, kad gali dar kartą grįžti ir pakartotinai išklausyti sau labai aktualų klausimą. Tikrai rekomenduoju šį seminarą savo kolegoms.


Vyr. buhalterė Dorota,

Seminarą jau įpusėjau. Šis, kaip ir visi kiti „Pačiolio“ seminarai, labai informatyvus, aiškiai išdėstytas, lentelės labai geros, viskas pateikta iki smulkmenų. „Pačiolio“ seminarų klausausi jau apie 20 metų.  Papildomai pateikiama daug medžiagos ir šablonų, kuriais buhalteris gali pasinaudoti. Matau tik pliusus.

Visas seminaras
(jį įsigijusiems).

Išankstinio mokėjimo sąskaita
(norintiems įsigyti).