NUOTOLINIS SEMINARAS

„KOMANDIRUOTĖS: TEISĖ, APSKAITA, DOKUMENTAVIMAS, APMOKESTINIMAS. Praktinės situacijos“.Programa

1. Darbuotojų siuntimo į komandiruotes įforminimo reikalavimaiGarantijos darbuotojams komandiruotės metu pagal Darbo kodeksą.

2. Dienpinigių mokėjimo prievolės, jų didinimo ir mažinimo galimybės bei apribojimai. 

3. Komandiruotės metu patirtų išlaidų pripažinimas sąnaudomis ir ribojamų dydžių leidžiamais atskaitymais. Komandiruotės faktą įrodančių dokumentų parengimas.

4. Darbuotojų pajamų natūra atsiradimo atvejai ir apmokestinimas.

5. Automobilių naudojimo sąnaudos komandiruotės ir / ar kilnojamojo pobūdžio darbo metu: apskaita, mokesčiai, įforminimas.

6. Darbuotojų asmeninio transporto naudojimo įforminimas, degalų normos nustatymas, transporto išlaidų pripažinimas ir apmokėjimas.

7. Darbo laiko apskaita ir darbo režimo keitimo galimybės komandiruotės metu. Ne visą dieną dirbančių darbuotojų darbas komandiruotėje. Įsakymo dėl komandiruotės tikslinimas arba keitimas.

8. Darbo komandiruotės metu ir kelionės laiko apmokėjimas. Komandiruotės kelionės po darbo valandų, poilsio ar švenčių dieną žymėjimas, apmokėjimas, poilsio laiko suteikimas ir apmokėjimas.

9. Kitos svarbios teisės aktų naujienos.KIEKVIENAS NUOTOLINIO SEMINARO PIRKĖJAS GAUNA:

  • Išsamią ir naudingą seminaro medžiagą, kurioje nagrinėjami klausimai gausiai iliustruojami praktiniais pavyzdžiais, pateikiamos naudingos buhalterinių ir mokesčių dokumentų bei registrų formos, aktualių juridinių dokumentų pavyzdžiai.Ši darbo priemonė išlieka naudinga dar ilgą laiką po seminaro.

NUOTOLINIO SEMINARO PRIVALUMAI:

  • Savo pasirinktu laiku ir patogioje vietojegalėsite internete stebėti įrašytus lektorių aiškinimus – nebūtinai eilės tvarka, bet išsirinkdami tuo metu aktualiausius klausimus.
    • Išklausyti seminarą galėsite ne vieną kartą, nes prisijungimai galios net 3 mėnesius.
    • Rūpimus klausimus lektoriams galėsite užduoti el. paštu ir gausite atsakymus.

Kaina: 137 € (PVM netaikomas).

Visas seminaras
(jį įsigijusiems).

Išankstinio mokėjimo sąskaita
(norintiems įsigyti).