Kolegos,

jeigu Jums aktualūs toliau išvardyti klausimai, siūlome nemokamai susipažinti su kvalifikuotų buhalterinės apskaitos, mokesčių bei teisės specialistų atsakymais.


Prastovų apskaičiavimas ir įforminimas. 

Vienas klausimas iš „Darbo užmokesčio kursų“.  Parengta pagal naujausius teisės aktus.


Minimalaus poilsio laiko reikalavimai teisės aktuose.

Vienas klausimas iš audioseminaro „DARBO LAIKO PLANAVIMAS IR APSKAITA ĮMONĖJE: tinkamas įstatymų reikalavimų įgyvendinimas“.


Atostoginių apskaičiavimas, esant suminei darbo laiko apskaitai.

Vienas klausimas iš audioseminaro „SUMINĖ DARBO LAIKO APSKAITA: galimybės ir įgyvendinimas. PROBLEMINIŲ ATVEJŲ ANALIZĖ“.


Reklama ir reprezentacija apskaičiuojant pelno mokestį.

Vienas klausimas iš audioseminaro „Reklamos, reprezentacijos samprata ir reklama ir reprezentacija apskaičiuojant pelno mokestį“.


PVM atskaitos tikslinimo prievolės ir kontrolė. Dažniausiai pasitaikančios klaidos.

Vienas klausimas iš audioseminaro „PVM atskaita. Mišri veikla. Metinės PVM deklaracijos pildymas. Praktinių situacijų analizė ir dažniausiai pasitaikančios klaidos“.


Darbuotojų neišnaudotų atostogų anuliavimas, atostoginių kaupimų koregavimas.

Vienas klausimas iš 60-ojo PAČIOLIO DIDŽIOJO SEMINARO BUHALTERIAMS: NEEILINIAI 2020 metai: finansinės ir mokestinės atskaitomybės ypatumai, įstatymų pasikeitimų apžvalga, buhalteriams aktualūs teisiniai klausimai.


Produktų savikainos apskaičiavimas finansinėje apskaitoje ir atskaitomybėje, mokesčiams ir įmonės vadybos reikmėms.

Vienas klausimas iš  59-ojo PAČIOLIO DIDŽIOJO SEMINARO BUHALTERIAMS: „IŠSKIRTINIAI 2020-ieji: kiekvienai įmonei aktualūs buhalterinės apskaitos, mokesčių ir teisės klausimai“. IŠLEISTAS 2020 M. LIEPOS MĖN.


Čia pateiktos ištraukos iš UAB „Pačiolis“ nuotolinių mokymų. Jeigu susidomėjote, visą parengtą nuotolinių mokymų sąrašą galite pamatyti tituliniame puslapyje www.audioseminarai.lt.


Nuotolinių mokymų pirkėjams priklauso:

išsami ir vertinga buhalterinės apskaitos bei mokesčių specialistų parengta SEMINARO MEDŽIAGA, kurią buhalteriai naudoja ilgą laiką ir po seminaro. Taip pat DOVANOJAME seminare nagrinėjamų DOKUMENTŲ elektroninius ŠABLONUS, kuriuos lengvai pritaikysite savo įmonės poreikiams!